TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejny kamyczek do ogródkowego forum
Autor Wiadomość
beata 
fisztur

Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączyła: 18 Sty 2008
Posty: 6
Skąd: katowice
  Wysłany: 2008-03-07, 19:34   Kolejny kamyczek do ogródkowego forum

Szanowni Forumowicze,

S?dz?c po ostatnich odpowiedziach na temat otwartej bramy, latarni etc. (za kt?re BARDZO DZIEKUJEMY!), widzimy, ?e NIECHLUJSTWO - co niekt?rych mieszka?c?w nie jest oboj?tne przynajmniej Drogim FORUMOWICZOM.
W jednym z pierwszych post?w nazwa?am mieszka?c?w, kt?rzy za nic maj? porz?dek i ?ad - CYMBA?AMI. Przez to spotka?am si? z opini?, ?e obra?am ludzi....Moim zdaniem - to najbardziej "soft"-owe okre?lenie na sprawy, kt?re nadal si? wyprawiaj? ...Dzi? dowiedzia?am si?, ?e brama wjazdowa (4a i 4 b) jest ju? zepsuta - trzeba naprawia? i ma?o tego - drzwi wej?ciowe do naszej (4b) klatki te? ju? s? zepsute - nie dzia?a kod otwieraj?cy - bo kto? raczy? si? bawi?......tak jak i bram? wjazdow?.......Wchodz? do ?rodka klatki i "urzeka" mnie widok "przyrodniczy" - czyli odchody psa - centralnie na ?rodku..........................................................................................................................................................
NA BOGA!!!!!!!!!!!P?AKA? SI? CHCE.
ROZMAWIA?AM Z GOSPODARZEM - JESTEM ZDANIA, ?E POWINNY BY? ZAMONTOWANE KAMERY PRZEMYS?OWE LUB INNE - I 24 GODZINNA REJESTRACJA PRZYPADK?W ?AMANIA PRZEPIS?W - a wtedy WYSIEDLENIE DO KAMIENIO?OM?W!!!!!!!!!!!!!
Jakby ludzie sobie sami musieli zbudowa? taki dom, wyposa?y? i zainwestowa? 7x wi?ksze pieni?dze, ni? w?o?yli - to daj? g?ow?, ?e ka?dy ka?dego by pilnowa?. Sprawdza si? teza, ?e ofiarowanego niemal w prezencie nie szanuje si? w og?le - NA R??NYM NIESTETY SZCZEBLU ?WIADOMO?CI....
P.S. Ciekawe czy na ?wi?ta wreszcie wyczyszcz? windy???!!!!
Wszystkim Forumowiczom ?yczymy mi?ego weekendu i cieszymy si? na wiosn? razem z Wami.
Pozdrawiamy i dzi?kujemy z g?ry za opinie na ten temat.
Ostatnio zmieniony przez Eve 2009-09-11, 16:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ORJ 
ORJ

Etap Osiedla: III
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 77
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-03-07, 19:39   Re: Kolejny kamyczek do ogr?dkowego forum

Pewnie ma pani racj? powinny by? kamery jak na Saint Etienne.
Te? mam psa i wyprowadzam go w chaszcze za szko??, jakby mojemu zdarzy?o si? narobi? w "strefie zamki?tej"od razu lec? po szufelk?:)
 
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-03-07, 22:30   

Popieram Ci? Beato w 100%, a nawet i wi?cej. Kamery powinny by? i powinno si? kara? ka?dy przejaw g?upoty, bo tego inaczej nazwa? si? nie da. Ja r?wnie? ostatnio mia?em t? w?tpliw? przyjemno?? spotkania na swojej drodze psich odchod?w, kt?re NADAL le?? sobie mi?dzy gara?em moim, a kt?rego? z s?siad?w z 6a! To przechodzi ludzkie poj?cie!
 
 
     
kolo 


Etap Osiedla: III
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-03-07, 23:38   

Jestem jak najbardzie za kamerami,chociaz dwie pod 6a i 6b.Napewno by bylo bezpieczniej.
_________________
Powy?szy post wyra?a jedynie opini? autora w dniu dzisiejszym. Nie mo?e on s?u?y? przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani ka?dym innym nast?puj?cym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogl?d?w, bez podawania przyczyny.
 
     
MMA 


Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 69
Skąd: się tu wziąłem
Wysłany: 2008-03-08, 11:04   

Mam mieszane odczucia co do tych kamer. Z 1 strony rewelacyjna sprawa je?li chodzi o egzekfowanie regulaminu z 2 strony gdy za?o?? kamery kto? b?dzie musial za to p?acic - pewnie zn?w podnios? czynsz. No i zrobi sie nam BIG BROTHER.
_________________
PERSONA NON GRATA
 
     
dagii_ 
Gospodarz budynku


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 140
Skąd: 6B/5
Wysłany: 2008-03-08, 13:02   

z tego co wiem to nie bylaby to duza podwyzka w czynszu. A zawsze jak cos sie stanie to idzie sie dowiedziec co kto i jak ;-)
 
 
     
dee 


Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 108
Skąd: z 22-go piętra :P
Wysłany: 2008-03-08, 13:06   

MMA napisał/a:
Mam mieszane odczucia co do tych kamer. Z 1 strony rewelacyjna sprawa je?li chodzi o egzekfowanie regulaminu z 2 strony gdy za?o?? kamery kto? b?dzie musial za to p?acic - pewnie zn?w podnios? czynsz. No i zrobi sie nam BIG BROTHER.

To nie tak, ?e BIG BROTHER ale w razie jakis zniszczen np , latwiej bedzie znale?? sprawce i jego obarczyc kosztami naprawy a nie wszystkich lokatorow np...
_________________

http://www.tesab.republika.pl/
 
 
     
Eve 
Administrator

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 180
Skąd: 6A Katowice
Wysłany: 2008-03-08, 15:18   

Kamery - dobry pomys? :-P
 
 
     
NeO 
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 89
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-03-08, 16:00   

widze ze na bvloku nr 4 to niezla chece macie nie zazdroszcze i podzielam Pani zdanie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 13