Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Kurs Prawa Jazdy
Author Message
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:    Kurs Prawa Jazdy [ !!! ]

Witam,
Szukam rozsądnej cenowo oferty kursu na prawo jazdy kat B. Wiem, że mamy w bloku instruktora, więc może uda mi się kontakt złapać. Czekam na odpowiedź tu bądź na priv.

pozdr
 
 
anka

Posted:    Ad prawa jazdy. [ !!! ]

Też szukam instruktora. Takiego, który ma przede wszystkim czas, bo mój może i jest świetny ale co z tego, kiedy może mi poświęcić czas raz w tygodniu późną nocą, więc jak takowy się odnajdzie - to ja proszę o kontakt.

A odnośnie kursu - wybierz małą szkołę. Ja wybrałąm duży moloch i robienie prawa jazdy trwało pół roku... a teraz w styczniu 2gi termin egzaminu :)
 
 
karolina


Posted:     [ !!! ]

Odezwijcie się do Arczi na forum lub podam komórkę na prv, na pewno się nie obrazi za reklamę ;)
 
 
arczi

Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Nie obrażę się, a Aniu co do dużej szkoły to się nie zgodzę że będzie długo trwało jak ktoś chce to może wyrobic się w miesiąc i 4 dni ale trzeba chcieć i mieć czas, moge podać za przykład dziewczyne z Zawodzia co w 2 miesiące uzyskała uprawnienia do kierowania pojazdem mechanicznym :) (egz. za 1 razem) Pozdrawiam ;-)
 
 
arczi

Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Kolego co do rozsądnej ceny to u nas cena 1250 zł komplet to nie tajemnica lekarz książki wszystko w tej cenie, przynajmniej narazie od nowego roku może podrożeć o 22 % ale to już nasze kochane państwo chce narzucic dodatkowy podatek, jak poszukasz napewno znajdziesz taniej ale z jakim skutkiem i efektami to nie wiem nie chce wnikać wystarczy popatrzeć na kontrole które akurat są, nie da się utrzymać samochodu w dobrym stanie technicznym za 900 zł za osobę i opłacić plac manewrowy instruktora sale wykładową, nie wiem jak inni to robia ale wydaje mi się to nie realne Pozdrawiam życze udanej nauki :)
 
 
arczi

Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Kupie wlasne skradzione mi narzędzia potrzebne do pracy :)
 
 
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Arczi jakie narzędzia?
 
 
arczi

Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Między innymi te którymi kiedyś naprawialiśmy auto, no i inne ze śrubokręta nie będą mieli pożytku bo ja mam ładowarke więc może przynajmniej to by oddali ....
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group