Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Wazne!!!
Author Message
dagii_
Gospodarz budynku


Posted:    Wazne!!! [ !!! ]

Kochani jest ogromna prosba do Was. Jesli zglaszacie usterki do Neo to prosze Was zebyscie podawali wszystksie dane, czyli nazwisko,adresik, i telefon kontaktowy. A to dlatego ze pan administrator musi je miec by przyjac i wyslac zgloszenie o awarii. Ci ktorzy juz zglaszali usterki proszeni sa by uzupelnili dane u Neo :-P
 
 
Eve
Administrator

Posted:     [ !!! ]

Jeee nawet Pani? Gospodarz mamy na forum tosz to zaszczyt :-) Pozdrawiam
 
 
dagii_
Gospodarz budynku


Posted:     [ !!! ]

:-) dzieki rowniez pozdrawiam wszsystkich goraco. :-P
 
 
bob72
bob

Etap Osiedla: 3
Posted:     [ !!! ]

WA?NE!!!s?dze ?e wszyscy chc? ?y? w bezpiecznej okolicy (nie jestem jakim? upierdliwym zgredem)ale to co dzi? zobaczy?em pod sklepem podnios?o mi ci?nienie,grupka g?wniarzy z piwkiem w rece bawi? sie w najlepsze je?li co? takiego zaobserwujecie dzwoncie prosze na policje mam nadzieje ze to co? zmieni!!!!
 
 
bob72
bob

Etap Osiedla: 3
Posted:     [ !!! ]

ZR?BMY CO?
 
 
Grzegorz


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

[quote="bob72"]WA?NE!!!s?dze ?e wszyscy chc? ?y? w bezpiecznej okolicy (nie jestem jakim? upierdliwym zgredem)ale to co dzi? zobaczy?em pod sklepem podnios?o mi ci?nienie,grupka g?wniarzy z piwkiem w rece bawi? sie w najlepsze je?li co? takiego zaobserwujecie dzwoncie prosze na policje mam nadzieje ze to co? zmieni!!!![/quote]

Ale jak si? bawi? i czym ?? zagra?ali komu? czy tylko piwko pili ?? jaki wiek 7-8 lat (nawet tak m?odzi nie zas?uguj? na miano g?wniarzy...), za ma?o danych ?eby tak od razu na policj?...
I tak na koniec "zapomnia? w?? jak ciel?ciem by?" ??
 
 
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

auuuuu? :)
 
 
bob72
bob

Etap Osiedla: 3
Posted:     [ !!! ]

[quote="Grzegorz"][quote="bob72"]WA?NE!!!s?dze ?e wszyscy chc? ?y? w bezpiecznej okolicy (nie jestem jakim? upierdliwym zgredem)ale to co dzi? zobaczy?em pod sklepem podnios?o mi ci?nienie,grupka g?wniarzy z piwkiem w rece bawi? sie w najlepsze je?li co? takiego zaobserwujecie dzwoncie prosze na policje mam nadzieje ze to co? zmieni!!!![/quote]

Ale jak si? bawi? i czym ?? zagra?ali komu? czy tylko piwko pili ?? jaki wiek 7-8 lat (nawet tak m?odzi nie zas?uguj? na miano g?wniarzy...), za ma?o danych ?eby tak od razu na policj?...I t
ak na koniec "zapomnia? w?? jak ciel?ciem by?" ??[/quot
je?li jeste? tak tolerancyjny ok tylko nie zdziw sie je?li za jakis czas bedziesz ba? sie wyjs? z domu po zmroku.ja prowadzi?em knajpe na zawodziu przez 10 lat i wiem jak to wygl?da,a napewno nie zapomnia?em jak te? pi?em piwo pod sklepem tylko jest r??nica.zapraszam do sklepu wraz z grup? G?WNIARZY.pozdrawiam
 
 
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Ja uwa?am ?e jak kto? 1 piwko sobie wypije to nie jest nic z?ego ale jak niekt?re ma?olatki dadz? sobie "popali?" pod blokiem czy pod sklepem itp to trzeba na to reagowa? - telefony s? w odpowiednim dziale :-)
 
 
Sowik
GieKSiarz


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

Dyskusja nami?tna, a nadal nie wiadomo co za drastyczne sceny rozegra?y si? pod tym sklepem...
 
 
MMA


Posted:     [ !!! ]

Mieszkam nad tym sklepem i nie przesadzajcie. R??ne sceny ju? widzia?em i bardziej obawia?bym si? o jaki? meneli ni? m?odzik?w. Kilkakrotnie zwr?ci?em im uwage i nic mi nie zrobili,mo?e z racji szacunku na innej p?aszczy?nie.
Jak si? doczepi? pytaniem "za kim?", nie odpowiadajcie ?e nie kibicujecie, jedyna prawid?owa odpowied? dla nich to "za GIEKSA".
 
 
Sowik
GieKSiarz


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

[quote="MMA"]jedyna prawid?owa odpowied? dla nich to "za GIEKSA".[/quote]

Bo to jest jedyna prawid?owa odpowied? 8-)
 
 
adam


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

a ja mam problem w?a?nie z tym, ?e ma?o kto potrafi zrozumie?, ze normalny facet mo?e nie lubi? futbolu - jakbym by? innej orientacji seksualnej - tak mnie traktuj?!!! ;-)))
 
 
Sowik
GieKSiarz


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

Nie przejmuj si? - GieKSa to nie tylko futbol, ale te? hokej i zapasy... Na pewno co? sobie wybierzesz ;-)
 
 
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Mnie tam ze sportu poci?gaj? inne dyscypliny - np:

1. Moje ?o?e :D (w r??nych formach pod wzgl?dem miejsca)
2. Samochody Sportowe (tutaj r?wnie? w rozumieniu "moje ?o?e" :-> )

futbol,hokej itp raczej s? mi oboj?tne (czasami obejrze boks ) , zapasy sam kiedy? uprawia?em - (teraz to tak jak m?wie - moje ?o?e :-P )
 
 
bob72
bob

Etap Osiedla: 3
Posted:     [ !!! ]

[quote="smog"]Ja uwa?am ?e jak kto? 1 piwko sobie wypije to nie jest nic z?ego ale jak niekt?re ma?olatki dadz? sobie "popali?" pod blokiem czy pod sklepem itp to trzeba na to reagowa? - telefony s? w odpowiednim dziale :-)[/quote]
jak ju? napisa?em nie jestem jakim? zgredem kt?remu wszystko przeszkadza,wiem tylko ?e moje c?rki raczej nie przechodz? obok ?awek by?y ju? kilka razy zaczepiane
 
 
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

a ja troch? popieram punkt widzenia przedm?wcy. jakbym mia? c?rk?, to te? bym jak na roz?arzonych w?glach na takie sytuacje patrzy?.
 
 
MMA


Posted:     [ !!! ]

Urok tatusia c?reczki :-) Jeszcze nadejdzie czas gdy c?reczce takie zachowanie (adorowanie przez starszych ch?opc?w-r?wie?nik?w b?dzie si? podoba?o). Ale racja te? bym si? obawia?. M?j syn jak podro?nie obroni Twoj? c?reczke hehe. ;-)
 
 
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

lito?ci :) C?reczce na pewno b?dzie to odpowiada?o, ale nie w wykonaniu ch?opc?w z piwem na ?awce pod blokiem ;)
 
 
MMA


Posted:     [ !!! ]

... ale ch?opc?w z kolorowymi drinkami na imprezie tak. hehe
 
 
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

kolorowym drinkom, ch?opcom i dziewcz?tom na imprezach, b?otu na pod?odze, dziurom w ?cianach m?wimy stanowcze NIE! :shock:
 
 
NeO
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

Jak tam furtka na 6a trzyma sie jak by sie cois dzialo nie domykalo to pisac prosze bedziemy usuwac ;-)
 
 
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

usuniesz im furtk
 
 
NeO
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

no ba :-D nawet mam dla Ciebie parking podziemny w planach
 
 
kogut


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

no dobra, dobra, to pospiesz? si? z kupnem drugiego pada ;)
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group