Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Zasieg GSM i bezprzewodowy internet.
Author Message
kolo


Etap Osiedla: III
Posted:    Zasięg GSM i bezprzewodowy internet. [ !!! ]

Od czasu kiedy sie tutaj przeprowadzilem to zauwazylem ze dosyc czesto przerywa rozmowy telefoniczne i traci sie zasieg (Plus GSM).To samo tyczy sie bezprzewodowego internetu (mam blue connect) ,dziwne tak jakby cos na chwile go zagluszalo poczym wraca.Myslalem ze cos mi sie dzieje z telefonem ale rozmawialem z gosciem z UPC i z jednym z mieszkancow powiedzieli mi to samo.Pan z UPC dzwoniac do mieszkancow mowil,ze zawsze mu cos przerywa. Nie wiem czy cos w tym jest czy to tylko przypadek ale znajac praktyki TP.S.A wcale bym sie nie zdziwil ,zeby ludzie brali telefony stacjonarne niemogac sie polaczyc z komorki zamontowano jakies czasowe zagluszacze.Niewiem.Zauwazyliscie cos takiego?
 
 
Eve
Administrator

Posted:     [ !!! ]

Nio zasi?g jest straszny. Nie tylko traci si? w Plusie, bo i ci??ko na Orange jest si? dodzwoni? ... Katastrofa... trzeba si? nie?le czasem nawygimnastykowa?, ?eby tel za?apa? :(
 
 
arczi

Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Co do telefon?w Orange to pr?buje co? z tym zrobi? natomiast na reszt? nie mam wp?ywu nadajniki stoj? na 2 stronie tzn. jak kto? ma okna od strony wej?cia powinien mie? sygna? ok. mo?e zamontuj? nam ma?? kom?rk? BTS z tej strony szanse niewielkie, ale s?.
 
 
orzeszek

Posted:     [ !!! ]

nie wiem co wy opowiadacie.Mam blueconnecta i dziala rewelacyjnie a mam dwie komorki (nie chodzi tu o chwalenie sie) i dzialaja obie bez najmniejszych problemow.Jedna z ery druga z idei.Wszedzie skala max.Jedynie co przyznam to na klatce schodowej nie dziala zadna.
 
 
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

W mieszkaniu te? s? problemy...
 
 
orzeszek

Posted:     [ !!! ]

albo ja mam szczescie z siecia albo nie wiem jak to nazwac
 
 
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

Chyba rzeczywi?cie masz szcz??cie z sieci? albo po prostu od Twojej strony jest dobry zasi?g - masz od strony tego ala parku? Bo z tamtej strony jest antena...
 
 
NeO
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

My tez mamy blue connect i komy i wszystko u nas jest ok a na klatkach nie ma zasiegu bo mieszkamy w lanym betonie w dodatku zbrojonym to chyba wszystko tlumaczy
 
 
loozik

Posted:     [ !!! ]

Ja przetestowa?em tu tel. z plusa, orange i playa, dodatkowo kart? orange business-everywhere i wszystko ?miga doskonale :)
 
 
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

To widocznie w 6a tylko takie problemy...
 
 
orzeszek

Posted:     [ !!! ]

Mam mieszkanie nie na park a na boisko czyli jakby na strone myslowic
 
 
loozik

Posted:     [ !!! ]

[quote="smog"]To widocznie w 6a tylko takie problemy...[/quote]
ale ja te? mieszkam w 6a :)
 
 
arczi

Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

[quote="orzeszek"]Mam mieszkanie nie na park a na boisko czyli jakby na strone myslowic[/quote]


No to poczytajcie m?j post Ci co maja okna na Mys?owice b?dzie OK bo nadajnik zar?wno z orange jak i z ery jest na Bagiennej,
 
 
MMA


Posted:     [ !!! ]

U mnie jest r??nie. PlusGSM traci zasi?g, Heyah (Era) jest na full.
 
 
Sowik
GieKSiarz


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

Z zasi?giem s? czasami cyrki. Razem z ?on? mamy telefony w Orange - ja mam zasi?g, a Ona go gubi. Ale generalnie dzia??j?. Na pewno nie ma zasi?gu w windzie :-D
 
 
MMA


Posted:     [ !!! ]

Taaaa i najbardziej bawi mnie w windzie podany nr tel. serwisanta gdyby si? co? sta?o :lol:
 
 
NeO
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

no z tego co mi wiadomo num z powiadomienia windy juz jest wlaczony wiec jak ktosc sie zatnie nie bedzie mial zasiegu to naciskajac ten smieszny guziczek polaczy sie z centrum w otis podobno dziala bo probowali na oddanie wiend
 
 
arczi

Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

No to dopiero technika ale obym nigdy nie musia? z niej korzysta? :lol:
 
 
adam


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

wot tiechnika ;-))))
 
 
adminek
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Posted:     [ !!! ]

To bylo 6mcy temu :lol: ciekawe czy nadal dziala...
 
 
dagii_
Gospodarz budynku


Posted:     [ !!! ]

to niech ktos na ochotnika sie zatnie i sprawdzi :-P w razie czego go wyciagniemy sami
 
 
adam


Etap Osiedla: III
Posted:     [ !!! ]

si? mog? zaci?? - zrzu?cie si? na 2 piersi?wki i gra!!!! Cobym si? tam nie nudzi? ;-)
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group