TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
problemów c.d.
Autor Wiadomość
beata 
fisztur

Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączyła: 18 Sty 2008
Posty: 6
Skąd: katowice
Wysłany: 2008-04-05, 11:50   problemów c.d.

Szanowni Pa?stwo,

To nawet nie jest busz - tam te? panuj? jakie? zasady...Dzi? furtka 4b - jest zdezolowana na amen.Br?d ma si? dobrze w klatce i przed. O brudnych domofonach, do kt?rych brzydz? si? przytkn?? palec lepiej nie mowi?. Dzi? moja desperacja dosz?a na tyle daleko, ?e sama postanowi?am sprawdzi? - czy mo?na je wyczy?ci? np. cifem? I jak my?licie? DA SI?!!!!
Windy nadal s? niedoszczyszczone, a pan gospodarz obiecywa?, ?e przed ?wi?tami to zrobi?...Chyba krasnoludki!
Tu na forum widz?, ?e tyle os?b ma podobne zastrze?enia i oczekiwania wobec lepszego porz?dku. A mo?e spotkajmy si? w tej sprawie, albo napiszmy petycj? do TBS-u? A ju? takim, co odje?d?aj? z piskiem opon i nie zamykaj? bramy - to zakaz wst?pu na parking?!

Wczoraj nasz gospodarz wywiesi? "m?dre" og?oszenie o przeprogramowaniu pilot?w - ?e w sobot? o ...7.00 rano...Szkoda, ?e nie napisa?, ?e odb?dzie si? to przy bramie wjazdowej na parking. My czekali?my w domu...
Pozdrawiam, b?d? wdzi?czna za posty z uwagami na ten temat.
ps. a za oknem fajne odg?osy wiosennych ptak?w - zw?aszcza rano - to jest super!
Ostatnio zmieniony przez Eve 2009-09-11, 16:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
anka_jot 

Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: 4a
Wysłany: 2008-04-05, 12:42   Ad przeprogramowania.

?e o si?dmej rano - istotnie, napisa? ale szkoda, ?e nie napisa? gdzie, bo te? jak ten ciumrok siedzia?am w domu i czeka?am na. P??niej dosz?am do wniosku, ?e chyba mnie to nie dotyczy, bo pilot wci?? b?dzie dzia?a? do naszej bramy, tak (?) a przeprogamowywanie ma s?u?y? temu, ?eby otwiera? wszystkie na osiedlu. No nic - jak wieczorem nie otworz? bramy, wtedy b?d? si? zastanawia?a :). U?miech ?l
 
 
     
dee 


Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 108
Skąd: z 22-go piętra :P
Wysłany: 2008-04-07, 12:54   

Jesli widzielismy ta sama kartke, to tam pisalo ze trzeba sie zglosic do gospodarza.
7 rano?..No coz wymysl pana ktory je programowal.
Nie wiem jak domofony na blokach 2 i 4 ale u nas na 6 jest inny gospodarz to i to wszytsko inaczej wyglada z tego co widzialam.
_________________

http://www.tesab.republika.pl/
 
 
     
dagii_ 
Gospodarz budynku


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 140
Skąd: 6B/5
Wysłany: 2008-04-07, 13:24   

Duzo ludzi sie zjawilo na programowaniu. Ci co nie mogli byc zostawili mi piloty i zalatwilo sie dla nich rowniez ta sprawe. Poza tym ja osobiscie przebieglam sie po klatkach na 6 i pukalam do drzwi lokatorom ktorzy chcieli przeprogramowac swoje piloty. To ze niektorzy byli nieobecni to juz nie nasz ze tak powiem problem bo kartki wisialy pare dni i jak ktos nie wiedzial co i jak mogl przyjsc albo zadzwonic i sie zapytac prawda?!
pozdr
 
 
     
Kenzo 

Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 49
Skąd: 4a, Katowice
Wysłany: 2008-04-07, 16:13   

A ja tez czeka?am jak ta walni?ta w domu.I gdybym nie wesz?a tu do Was to pewnie
bym nie wiedzia?a,?e to s?awetne spotkanie odby?o sie ko?o bramy wjazdowej.
Na kartce nie pisa?o gdzie to spotkanie si? ma odby?, a chyba do mia?a by? g??wna informacja.wog?le ten gospodarz jest jakis niepociumany.
 
     
iduska 

Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 12
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-04-07, 17:56   

Czy gospodarz z 6 nie m?g?by by? na wszystkie bloki???? Bo jak tak czytam te wszystkie posty to dochodz? do wniosku, ?e tam to wszystko jest jako? lepiej zorganizowane ...
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-04-08, 12:22   

Powiem Wam, ?e ja nie mia?em najmniejszych problem?w, ?eby wywnioskowa?, ?e programowanie odb?dzie si? nie w moim mieszkaniu, tylko przy bramie :-D
 
 
     
kogut 


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 160
Skąd: ...że
Wysłany: 2008-04-08, 12:50   

No dok?adnie. A co z bram? mieli ka?demu do salonu na programowanie przyj?
 
 
     
Kenzo 

Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 49
Skąd: 4a, Katowice
Wysłany: 2008-04-08, 12:51   

A w 4a,to sam gospodarz budynku nie wiedzia? gdzie si? owo spotkanie ma odby
 
     
ghost 


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 32
Skąd: Zzaswiat
Wysłany: 2008-04-10, 22:28   

Ludzie to tylko chodzic do TBS i mowic jakie sa problemy z gospodarzem bo co innego pozostalo moze zmienia na 6 programowanie chyba wyszlo ok ??? pozdro widzialem troche ludzi pod brama i nawet gospodarz sie zjawil zeby bylo ok ja jestem zadowolony z 6 mamy super !!! a co na 4 nie wiem bo nie mam okazji tam chodzic jaki macie syf to alrmujcie tego kogo trzeba TBS!!!
_________________
I am an INVISIBLE man
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 13