TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
Drzwi wejściowe
Autor Wiadomość
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-04-24, 06:39   Drzwi wejściowe

Mam pytanie - kiedy b?d? wyregulowane drzwi wej?ciowe do klatki 6a, bo z tego, co widz?, to troszk? opad?y i tr? o kafelki. Skutkiem tego jest to, ?e nie zamykaj? si? do ko?ca... ju? pomijam ten paskudny d?wi?k tarcia, kt?ry doprowadza do sza?u :-/
Ostatnio zmieniony przez Eve 2009-09-11, 16:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
dee 


Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 108
Skąd: z 22-go piętra :P
Wysłany: 2008-04-24, 13:51   

a zgalaszal to ktos?...
...ja przepraszam ze tak napisze- nie chodzi mi tylko o ten post ale ogolnie- jesli chcecie zglosic usterke to tzreba sie pofatygowac do gospodarza osobiscie. To jest forum i gospodarze wcale nie maja obowiazku zagladac tu codziennie. Jesli petent nie pofatyguje sie do urzednika osobiscie to nie moze miec potem pretensji ze urzednik nic nie zrobil... prawda?
_________________

http://www.tesab.republika.pl/
 
 
     
Grzegorz 


Etap Osiedla: III
Wiek: 49
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-04-24, 22:06   

?e tak wtr?ce nie?mia?o - a gospodarz nie mieszka pod 6B, blisko 6A??
z ca?ym szacunkiem dla Ciebie dee ale wg. mnie ka?da forma komunikacji jest dobra, chcesz petycji na papierze ze z?otymi obram?wkami ?? Naprawd? nie wystarczy zg?osi? problemu na forum, je?li tak uw?asz napisz wyra?n? informacj? ?e wszelkie uwagi zg?asza? w formie pisemnej...
ps. nie staram si? by? z?o?liwy pamietaj ?e niedawno sam zosta?em zbesztany z pr?b? po?miania si? z 'karteczkowej komunikacji'
peace :)
 
     
dee 


Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 108
Skąd: z 22-go piętra :P
Wysłany: 2008-04-25, 06:00   

Ale ja sie nie obrazam. tylko np. gospdarzowi moze pasc internet, albo komputer. Albo poprostu moze zapomniec tu zajrzec bo ma milion innych rzeczy na glowie i co? Wtedy sie nie dowie jaka jest ustaerka. drzwi co prawda sie nie pala, ale gdyby to bylo cos powazniejszego? wolalbys siedziec w domu i sie wkurzac, czy dla pewnosci pojdziesz zglosic osobiscie?
Poprostu zgloszenie usterki osobiscie lub telefonicznie skroci czas naprawy usterki ;-)
POzdrawiam.
_________________

http://www.tesab.republika.pl/
 
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-04-25, 06:07   

oczywi?cie co do czasu reakcji, to w pe?ni si? z Tob? zgadzam dee, ale problem niedomykaj?cych si? drzwi by? poruszany du?o wcze?niej na tym forum. Nawet sam si? wypowiedzia?em, a co ciekawsze - sam pr?bowa?em naprawi? zamek przy pomocy WD-40.
 
 
     
dagii_ 
Gospodarz budynku


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 140
Skąd: 6B/5
Wysłany: 2008-04-25, 13:43   

Tak jesli chodzi o forme zglaszania usterek to prosilabym o osobisty lub tel kontakt bo dee ma duzo racji. Nie musimy codziennie zagladac na forum bo nie jest to obowiazkiem naszym. A co do drzwi na 6a to wczoraj zostaly podkrecone i nie skrzypia juz ale dalej ocieraja sie o kafle. Niestety z tym juz trzeba bedzie czekac na ekipe bo wszystko tu jest na gwarancji. Oczekiwanie na usuniecie usterki, takiej jak ta np to ok 3 tyg. takze cierpliwosci bo my wszystko zglaszamy a reszta juz nie nalezy od nas.
pozdr
 
 
     
anka_jot 

Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: 4a
Wysłany: 2008-04-26, 13:22   .

Ja bym si? na Waszym miejscu cieszy?a, ze macie a? tyle dr?g dotarcia do Waszego Gospdarza - ja jak swojego nie spotkam pomi?dzy 7-8 rano, to p??niej ju? nie widz? najmniejszych szans na jakikolwiek kontakt, bo telefoniczny z nim wcale nie jest ani prostszy ani oczywistszy. Wi?c je?li sam nie zauwa?y, ?e furtka, czy drzwi, a nikt go nie spotka, to nie dzieje si? nic. Pozdrawiam ;))).
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 14