TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
strach tu mieszka
Autor Wiadomość
mieszkanka 

Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: katowice
Wysłany: 2008-05-20, 15:05   strach tu mieszka

witam od d?u?szego czasu czytam wszystkie posty ale po raz pierwszy pisze o swoich odczuciach. chce powiedziec ze ja po prostu boje sie tu mieszka? po tym jak przeczyta?m ?e najpierw skradzino auto potem rower z zamykanej rowerowni i to w srodku dnia a na dodatek nieciekawi panowie czesto w nocy wchodza przez smietnik lub cz?sto niezamkniete furtki to odechcia?o mi sie juz tego z wyg??du slicznego bloku poza tym na ulicy pijana m?odziesz zaczepia a w nocy czesto budza mnie ich krzyki. zeby tego bylo ma?o dzis przed blokiem widzia?am rozwalona szyb? w jednym samochodzie i wygl?da na to ze kto? sie do niego w?ama? w nocy pomimo ?e sta? na teoretycznei terenie zamknietym pod oknami. jestem naprawde przera?ona i nie rozumiem czemu w oko?o nie ma monitoringu kt?ry zreszt?, jak mnie na pocz?tku informowano, mia? by
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-05-20, 17:12   

Przeczyta?em tego posta i zastanawia?em si?, co to za w?amanie. Okaza?o si?, ?e te skurwysyny rozbi?y szyb? w moim samochodzie i ukrad?y radio!!!! Gdyby nie upszejmy s?siad, do tej pory nie wiedzia? bym o tym zdarzeniu. Teren zamkni?ty, bramy na pilota, kody do furtek i drzwi i na ch... to wszystko? Ciekawe, co b?dzie teraz. Kt?ry samoch?d zdemoluj?, albo kt?re mieszkanie zostanie obrobione jako pierwsze, bo s?dz?, to tylko kwestia czasu... Pisa?em ju? wcze?niej o monitoringu, ale brakowa?o aprobaty tego pomys?u.
Pozdrawiam i ?ycz? szcz??cia.
 
 
     
ghost 


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 32
Skąd: Zzaswiat
Wysłany: 2008-05-20, 21:33   

no to fakt ale rabunki aut na osiedlach to codziennosc i nie ma znaczenia czy to auto na ulicy czy za plotem dla zlodzieja nie ma przeszkody mysle ze zanim dowiemy sie o wlamaniu do mieszkania bedzie jeszcze "obrobiony" garaz panu z octawi wspolczuje bo to nie jest mile sam juz tez to przezylem koszty problemy a wartosc radia to pewnie psoe pieniadze bo ile idzie dostac za stare radio bo podejrzewam ze nie skradziono radia z dvd za 1500 zl druga sprawa kodow bo na bloku nr 4 sa dalej standard kody chociaz na innych zostaly zmienione ciekawe czemu monitoring jak naj bardziej tym bardziej ze nie mamy hektarow do pilnowania i nie trzeba zamontowac krocia kamer a przy takim osiedlu jak nasze az sie oto prosi nie pozostje nam nic innego jak bacznie obserwowac i bic na alrm jak tylko cos zauwazymy pozdrawiam
_________________
I am an INVISIBLE man
 
     
ORJ 
ORJ

Etap Osiedla: III
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 77
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-05-20, 22:47   

Ja jestem za monitoringiem,cho?by tu by? Big brother mi to nie przeszkadza.
ostatnio zauwa?y?em ?e miejscowe blockery z Zawodzia kt?rzy popijali na boisku szkolnym,za par? minut znajdowali si? na naszym terenie.Kto ich tu kurde wpu?ci?
slysz?em te? rozmow? jakich? pata?ach?w i radz? zamyka? gospodarzom boisko do siatk?wki,bo siateczki to zanied?ugo mo?e nie by?.Osobi?cie jak trafi? tu jakich? ?azior?w to wypieprz? przez p?ot.Od razu m?wi?!
Jak kto? zrobi? kiedy? zdj?cia pij?cych alkohol pod kt?rym? z wej?c do bloku to tu skasowano te fotki,plakaty tych go??i na pokaz powinny wisie? na oko?o.!!!
 
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-05-21, 07:24   

r?ce i nogi si? uginaj?....
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
dagii_ 
Gospodarz budynku


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 140
Skąd: 6B/5
Wysłany: 2008-05-21, 12:09   

ja mysle ze lokatorzy powinni napisac jakis liscik do tbsu ze chca monitoringu albo zeby ktos sie tam przeszedl bo my nic nie zdzialamy osobiscie w tej sprawie. Moze po tych wszystkich nieprzyjemnych syt zaloza kamery.
pozdrawiam
 
 
     
browary_rawy 

Etap Osiedla: III
Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: 2B
Wysłany: 2008-05-21, 12:24   

Trzeba napisa? pismo, TBS'owi te? powinno na tym zale?e? bo wtedy pewnie zanotuj? spowolnienie tempa pojawiania si? usterek. Na pewno b?dziemy musieli ponie?? jakie? koszty utrzymania/uruchomienia monitoringu, niech kto? napisze jakie s? koszty monitoringu na okr?glaku, zrobi sie referendum, p??niej podanie i zostanie czeka? na decyzje.

PS My?l? ?e chodzi o etap III
 
     
orzeszek 

Wiek: 44
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 89
Skąd: Marcinkowskiego 4A
Wysłany: 2008-05-22, 09:12   

Jestem jan najbardziej za montoringiem!!!
Zrzucic sie nawet po pare groszy na to w tyle mieszkancow to da powazna sume by to xzainstalowac.Moze to da rezultat zalozony nikt nie wie ale przynajmniej psychiczny spokoj bedzie!!!
 
 
     
Dziadek Władek 


Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 144
Skąd: Europa
Wysłany: 2008-05-22, 20:56   Re: strach tu mieszka

mieszkanka napisał/a:
boje sie tu mieszka? po tym jak przeczyta?m ?e najpierw skradzino auto potem rower z zamykanej rowerowni i to w srodku dnia a na dodatek nieciekawi panowie czesto w nocy wchodza przez smietnik lub cz?sto niezamkniete furtki


Tak - to prawda... Kto jednak mo?e zar?czy?, ?e sami "ciekawi" mieszkaja na tym osiedlu?
Sami "kryszta?owi"?
Zbita szyba w samochodzie, skradzione radio, skradziony rower to niekoniecznie musi by? wizyta" nieciekawych pan?w".
M?odzie? wa??saj?ca si? i zaczepiaj?ca przechodni?w - przecie? ma rodzic?w. I niekoniecznie musi by? z tych "z?ych" rodzin; jak?e cz?sto jest w?a?nie odwrotnie.
Loozik - wsp??czuj? i rozumiem wzburzenie - ale po co wulgaryzmy?
Nie upodabniajmy si? cho? tu, na forum do tych, co krzycz?, kln?. B?d?my od nich lepsi.

Ghost ma racj?, pisz?c:
"rabunki aut na osiedlach to codzienno?? i nie ma znaczenia czy to auto na ulicy czy za p?otem".
Warto pami?ta? o tym, aby w aucie nie pozostawia? nic, co mog?oby skusi? - czy te? sprowokowa? z?odzieja.
_________________
Dziadek Władek
 
     
Kenzo 

Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 49
Skąd: 4a, Katowice
Wysłany: 2008-05-27, 13:20   

Ja w ?rodowe popo?udnie (tu? przed BO?YM CIA?EM),zwr?ci?em uwag? panu kt?ry najpierw przeszuka? ?mietnik (wchodz?c przez zewn?trzne,rozs?wne drzwi ?mietnika),a potem usiad? sobie na ?aweczce tu? za blokiem i wyci?ga? " skarby" z obskurnej torby k?ad?c je na ziemi.Kaza?em mu poprostu opusci? teren osiedla.Co? tam mrucza? pod nosem,pozbiera? ?mieciska,i wyszed?.Skoro tacy ludzie wchodz? bez jakich kolwiek k?opot?w na teren osiedla i to popo?udniu ,to w sumie ka?dy mo?e.
Te? jestem za monitoringiem, powinien tu by? od samego pocz?tku.
 
     
orzeszek 

Wiek: 44
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 89
Skąd: Marcinkowskiego 4A
Wysłany: 2008-05-27, 17:51   

Uwazam ze smietniki od zewnetrznej strony powinny byc zamykane.W dniu kiedy maja smietniki oprozniac rano gospodarz powinien otworzyc klodke i po smieciarzach na nowo zamknac!!!I byloby duzo juz lepiej

A co do monitoringu jestem jak najbardziej ZA
 
 
     
kogut 


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 160
Skąd: ...że
Wysłany: 2008-05-27, 20:32   

kuruj si?! ;-)
 
 
     
dagii_ 
Gospodarz budynku


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 140
Skąd: 6B/5
Wysłany: 2008-05-29, 13:05   

jesli chodzi o smietniki to one sa zamykane na klucz. Niestety panowie wywozacy smieci zepsuli zamki prawie we wszystkich smietnikach na osiedlu bo chyba im sie nie chcialo zamykac i otwierac(maja swoje klucze). Czekamy na naprawe ale jak wiecie to troche trwa
 
 
     
Mariusz 

Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: Marcinkowskiego
Wysłany: 2008-06-01, 00:20   

Monitoring jak najbardziej OK tylko ?e on tylko troch? odstraszy a nie zapobiegnie, szkoda ?e nie pomy?lano nad portierni?...
 
     
ORJ 
ORJ

Etap Osiedla: III
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 77
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-06-01, 01:31   

Szperacze ?aziory otwierali bramk? w nocy z 6B jakim? drutem popychaj?c klamk? od wewn?trznej strony od g?ry,Jak doszed?em do nich ju? nasyfili ,na oko?o papiery i jakie? stare warzywa le?a?y przed ?mietnikiem,powiedzia?em ?e maj? to pozbiera?,jeden by? zdziwiony ale spowodowa?em ?e przesta? by? i pozbierali ?mieci.
Nast?pna sprawa to bardzo podoba mi si? to ?e mieszka?cy graja w siat?.
Ale zauwa?am ?e coraz cz??ciej gdy oni nie graj? to wchodzi na teren obca m?odzie? z piwem z zewn?trz,nawet z tych co pij? na boisku i za szko?? (ju? niekt?rych rozpoznaj?) i robi si? po prostu "byd?o" .
Nie wiem czy te boisko zrobiono dla mieszkanc?w czy og?lnie?.A mo?e ktos z mieszka?c?w ich tu wpuszcza.Mo?e trzeba b?dzie wyja?ni? t? spraw?.?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 13