TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
Garaże
Autor Wiadomość
dagii_ 
Gospodarz budynku


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 140
Skąd: 6B/5
Wysłany: 2008-01-24, 14:53   

no wlasnie co do stawania pod smietnikiem to prosze tego nie robic bo sa skargi ze ludzie nie moga podejsc i wyrzucic smieci a jak komus pocharataja auto przypadkowo to bedzie wielkie ale :-) to samo jest ze stawaniem pod garazami, sa juz rozdane i ludzie beda miec pretensje jesli nie beda mogli wjechac. Mysle ze na dniach sciagniemy juz chlopka do zaprogramowania tych pilotow i moze sie wreszcie rozluzni na tym parkingu.
 
 
     
adminek 
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 297
Wysłany: 2008-01-24, 19:47   

jak ja staje to miejsce zostawiam z obu stron ?mietnika - a ?eby zaparkowa? gdzie? indziej to czasami zwyczajnie niema mo??iwo?ci (miejsca)
_________________
Służba Cywilna - Portal Oraz Forum Pracowników
http://www.sluzba-cywilna.pl/

... Dla Niektórych Mądre Nie Znaczy Dobre ...
 
     
Grzegorz 


Etap Osiedla: III
Wiek: 49
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-01-24, 21:30   

dagii_ napisał/a:
no wlasnie co do stawania pod smietnikiem to prosze tego nie robic bo sa skargi ze ludzie nie moga podejsc i wyrzucic smieci a jak komus pocharataja auto przypadkowo to bedzie wielkie ale :-) to samo jest ze stawaniem pod garazami, sa juz rozdane i ludzie beda miec pretensje jesli nie beda mogli wjechac. Mysle ze na dniach sciagniemy juz chlopka do zaprogramowania tych pilotow i moze sie wreszcie rozluzni na tym parkingu.


No nie przesadzajmy, takie wielkie ?mieci ludziska nosz? ?? Przecie? nikt nie staje tak aby nie mo?na by?o doj?? do bramki (przynajmniej ja), a ?mieci wyrzucamy przeci?tnie raz na dzie? i trwa to sekund?...
Nie czepiajmy sie pierd??.
Ja bym si? raczej czepi? ?e niekt?rym to nawet klapy od ?mietnika si? nie chce podnie?? i ?mietnik prawie pusty a dooko?a ?mieci :evil:

To takie moje skromne zdanie. Bo jak nie ma gdzie stan?? to parkuj? ko?o hasioka :roll:
Wol? jak mi s?siad auto porysuje ni? obcy :mrgreen:
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-01-24, 21:59   

Grzegorz, mieszkasz dok?adnie nad ?mietnikiem to w razie czego b?dziesz wiedzia? kto :-) )) A jaka to bryka, ?ebym pami?ta???
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
Grzegorz 


Etap Osiedla: III
Wiek: 49
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-01-24, 22:21   

adam napisał/a:
Grzegorz, mieszkasz dok?adnie nad ?mietnikiem to w razie czego b?dziesz wiedzia? kto :-) )) A jaka to bryka, ?ebym pami?ta???


Dok?adnie - mam monitoring ca?odobowy :)
Ale z tym rysowaniem to nie bierz tego tak do serca...
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-01-24, 23:44   

;-) ci?gle nie wiem jaka bryka
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
dagii_ 
Gospodarz budynku


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 140
Skąd: 6B/5
  Wysłany: 2008-01-25, 13:23   

ja sie nie czepiam tylko grzecznie uprzedzam. jak znam zycie i ludzi to niedlugo bedzie awantura bo poki co ludzie sie wprowadzaja jeszcze i duze rzeczy czasem wyrzucaja. jesli nie ma miejsca na jednym i drugim parkingu to z drugiej strony bloku jest parking miejski i tez jest pod oknami.

A co do tego nie otwierania hasiokow to racja nastepnym razem jak ktos rzuci po chamsku na ziemie bo ma lenia w dupie to te smieci wroca do niego pod drzwi i tyle :-P
 
 
     
NeO 
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 89
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-01-25, 21:57   

no wlasnie apel zeby nie parkowac pod smietnikiem i pod garazami bi dzis musialem dwie klatki przeleciec od gory do dolu bo to ktos stanie pod garazem lub pod smietnikiem i ktos nie umie wjechac do garazu. Pol biedy jak jestem i przyjda do mnie i znajde ale moga znalesc sie tacy co od razu zadzownia po straz miejska i nie bedzie wesolo dla tego kto nie umie sie podporzadkowac :-)
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-01-26, 00:07   

dok?adnie tak - mam gara? nr 4, czyli dok?adnie przed hasiokiem i jak tam kto? stanie, to musz? si? nie?le nagimnastykowa?, ?eby do niego wjecha?. Po stra? miejsk? nie b?dzwoni?, bo wol? to inaczej za?atwi?.
Tak?e apeluj?! - nie utrudniajcie wjazdu do gara?y!
 
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-01-26, 07:28   

dzi?ki Neo!! Dzi?ki Tobie dosta?em si? do piwa w samochodzie ;-) ) i rano do pracy,,

A swoj? drog? ludziska!! jak przyje?d?aj? do Was go?cie (auto by?o obce) to nie wsadzajcie ich na si?? za p?ot (nawet dla nas brakuje miejsc), ostatecznie sami m?wicie, ze nie ma ?adnej r??nicy gdzie si? stoi.. Pozdrawiam!!!
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
kolo 


Etap Osiedla: III
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-01-26, 14:39   

Mam gara? i do czasu kiedy nie zmienie auta (koniec 2008) nie bede raczej z niego korzysta?.Jak jest ktos chetny to prosze dzwonic 661-928-414.Garaz jest pod 6A/6B.
_________________
Powy?szy post wyra?a jedynie opini? autora w dniu dzisiejszym. Nie mo?e on s?u?y? przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani ka?dym innym nast?puj?cym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogl?d?w, bez podawania przyczyny.
 
     
kolo 


Etap Osiedla: III
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-02-05, 00:03   

Uwaga na te badziewiarskie zamki w bramach gara?owych.Dzisiaj wlaz?em sobie do ?rodka zamkn?lem brame i juz wyjs? nie moglem :-/ .Przekrecajac ta galke w srodku juz nie da sie zpowrotem,jest tam miejsce azeby wsadzic klucz,ale jest tam zaslepka.Pozatym jak zamykacie garaz to kr?c?c w lewo ta r?czk? powinno przeskoczy?.Bo lekko przekr?caj?c te? sie da zamkn?? ,przekr?ci? klucz i gra gitara,tylko ze wystarczy z?odziej podejdzie mocniej poci?gnie to nasz sezam otworzy sie niczym do swojego. :->
_________________
Powy?szy post wyra?a jedynie opini? autora w dniu dzisiejszym. Nie mo?e on s?u?y? przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani ka?dym innym nast?puj?cym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogl?d?w, bez podawania przyczyny.
 
     
master2 

Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: katowice
Wysłany: 2008-02-06, 09:21   

Kolo cos nie tak ja wyregulowalem bolce z bokow na dzie? dobry i jest ok w ?rodku jest zapadka jak j? przesuniesz to otworzysz sie od ?rodka bez problemu klucz potrzebny jest tylko do otwarcia potem mozna zamkn?c bez klucza, bardzo fajnie to dzia?a, nie ma co narzeka? tylko nauczyc sie obslugi ja na pocz?tku te? mia?em problem a teraz jest GIT. :-P
 
     
Eve 
Administrator

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 180
Skąd: 6A Katowice
Wysłany: 2008-02-06, 09:27   

Master tak sie zastanawiam... masz znaczek, ?e jeste? Kobiet? a hmm chyba jednak nie...
 
 
     
kolo 


Etap Osiedla: III
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-02-06, 12:13   

master2 napisał/a:
Kolo cos nie tak ja wyregulowalem bolce z bokow na dzie? dobry i jest ok w ?rodku jest zapadka jak j? przesuniesz to otworzysz sie od ?rodka bez problemu klucz potrzebny jest tylko do otwarcia potem mozna zamkn?c bez klucza, bardzo fajnie to dzia?a, nie ma co narzeka? tylko nauczyc sie obslugi ja na pocz?tku te? mia?em problem a teraz jest GIT. :-P

Mo?e i masz racj?,ale i tak mi to smierdzi tandet?.Pami?tam kiedy? zamyka?em u kumpla i jako? to sztywniejsze by?o i bardziej bezpieczne.Moze poprostu zamontowali jedne z tanszych.
_________________
Powy?szy post wyra?a jedynie opini? autora w dniu dzisiejszym. Nie mo?e on s?u?y? przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani ka?dym innym nast?puj?cym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogl?d?w, bez podawania przyczyny.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 12