TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
Garaże
Autor Wiadomość
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-02-06, 13:05   

Faktycznie, te drzwi troch? si? gn?. Mo?e dospawam sobie stalowy k?townik u do?u na ca?ej szeroko?ci :)
 
 
     
NeO 
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 89
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-02-07, 21:20   

no racja drzwi do naj mocniejszych nie naleza dlatego nie zamierzam chyba nic trzymac w garazu oprocz auta i motorku
 
     
ghost 


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 32
Skąd: Zzaswiat
Wysłany: 2008-03-09, 15:22   

Tak sobie czytam to o tych garazach i smietnikach jak macie takie problemy to czemu nie skorzystacie z dzialu WAZNE ADRESY I TELEFONY jest wyrazny tel na straz miejska po co sie uzerac jak mozna zadzwonic raz drugi przyjada i bedzie spokoj bo chyba prawo obowiazuje za bramkami ?? i bedzie po srpawie bo nic nie orzezwia tak bardz jak bloczek na poczte z kilkoma stowkami :-)
_________________
I am an INVISIBLE man
 
     
adminek 
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 297
Wysłany: 2008-03-09, 21:38   

No wiesz, to moim zdaniem te? nie jest spos?b :-) pr?dzej pro?ba o pstryczka w nos :-) Hehe. Mamy j?zyki wi?c trzeba si? dogada? - z reszta jak kto? stanie przy ?mietniku to nie jest to znowu taki problem - Mercedesa S klasy nie widzialem pod blokiem a autami wielko?ci np Golfa III kt?ry cz?sto staje pod gara?em w kt?rym parkuje nie sprawia mi ?adnego problemu z wjechaniem do gara?u - je?li kto? ma z tym problem to polecam kursy doszkalaj?ce (Np. Arczi je prowadzi) albo zwrot prawa jazdy... B?dzie o wiele bezpiecnziej na drogach ;-) My?l? ?e tu wi?cej chodzi o czepianie si? ni? o sam problem z parkowaniem. Owszem, p?acimy kupe kasy i wymagajmy ale pami?tajmy ?e s?siad te? p?aci podobne pieni?dze i zda?aj? si? w ?yciu sytuacje kiedy np. trzeba zaparkowa? "Pod ?mientikiem". Wi?c to nie do niego powinni?my mie? pretensje a do administracji kt?ra widocznie nie pomy?la?a o wszystkich i nie zaopatrzy?a mieszka?c?w w optymaln? ilo?? gara?y...
(Nie m?wie tu o rutynowym parkowaniu pod ?mietnikiem bo to nie jest miejsce do tego przeznaczone ale je??i zdarza si? to czasami i cz?sto z wa?nych powod?w to nie warto podejmowa? pochopnych decyzji...) Ludzie w blokowiskach typu Tysi?clecie potrafi? przymkn?? oko jak kto? zaparkuje w nieodpowiednim miejscu wi?c my te? nie b?d?my sknerami tylko starajmy si? zrozumie? innych...

Pozdrawiam...
_________________
Służba Cywilna - Portal Oraz Forum Pracowników
http://www.sluzba-cywilna.pl/

... Dla Niektórych Mądre Nie Znaczy Dobre ...
 
     
ghost 


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 32
Skąd: Zzaswiat
Wysłany: 2008-03-09, 21:51   

w sumie to chyba spr tych co maja garaze na przeciw smietnika ale z tego co czytalem to temat tego parkowania jest walkowany dosyc dlugo placimy to fakt ale prawo jest jedno i obowiazuje wszystkich czy masz maluszka czy mesia i jednemu koledze to przeszkadza o czym wiele razy pisal ja tylko podalem jedno z rozwiazan :-) co prawda ja nie bede dzwonil bo nie mam garazu i tak w zasadzie to mi to nie przeszkadza pozdrawiam
_________________
I am an INVISIBLE man
 
     
ORJ 
ORJ

Etap Osiedla: III
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 77
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-03-09, 22:08   

Trudno ?eby zapewni? tak? ilos? gara?y ile samochod?w w bloku ,gdzie je pomie?ci?,tu i tak jest ten komfort ?e te kilkana?cie gara?y mie?ci si? w?a?nie w budynku.
Jakby na Tysi?cleciu ka?dy chcia? mie? gara?,to musia?y by one zajmowa? wiele wi?ksz? powierzchnie ni? same osiedle.
jak mo?na zaparkowa? i tarasowa? dost?p do ?mietnika,to na to samo wychodzi jakby kto? zaparkowa? innemu pod gara?em.
To"tylko ?mietnik" ale te? nale?y do miejsc aby dost?p do niego by? swobodny,z jakiej okazji mam komu? gaciami czy?ci? zderzaki!
 
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-03-09, 22:40   

Jak nie ma miejsc na parkingu, to niech staj? poza bram?! To chyba logiczne jest! Te miejsca nie s? p?atne, wi?c niestety panuje i b?dzie panowa?a zasada - kto pierwszy, ten lepszy. Jak chcecie mie? pewne miejsce, to nic nie stoi na przeszkodzie wynaj?? gara?... kilka os?b na tym forum by?o ch?tnych odst?pi
 
 
     
kolo 


Etap Osiedla: III
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-03-09, 23:37   

smog napisał/a:
No wiesz, to moim zdaniem te? nie jest spos?b :-) pr?dzej pro?ba o pstryczka w nos :-) Hehe. Mamy j?zyki wi?c trzeba si? dogada? - z reszta jak kto? stanie przy ?mietniku to nie jest to znowu taki problem - Mercedesa S klasy nie widzialem pod blokiem a autami wielko?ci np Golfa III kt?ry cz?sto staje pod gara?em w kt?rym parkuje nie sprawia mi ?adnego problemu z wjechaniem do gara?u - je?li kto? ma z tym problem to polecam kursy doszkalaj?ce (Np. Arczi je prowadzi) albo zwrot prawa jazdy... B?dzie o wiele bezpiecnziej na drogach ;-) My?l? ?e tu wi?cej chodzi o czepianie si? ni? o sam problem z parkowaniem. Owszem, p?acimy kupe kasy i wymagajmy ale pami?tajmy ?e s?siad te? p?aci podobne pieni?dze i zda?aj? si? w ?yciu sytuacje kiedy np. trzeba zaparkowa? "Pod ?mientikiem". Wi?c to nie do niego powinni?my mie? pretensje a do administracji kt?ra widocznie nie pomy?la?a o wszystkich i nie zaopatrzy?a mieszka?c?w w optymaln? ilo?? gara?y...
(Nie m?wie tu o rutynowym parkowaniu pod ?mietnikiem bo to nie jest miejsce do tego przeznaczone ale je??i zdarza si? to czasami i cz?sto z wa?nych powod?w to nie warto podejmowa? pochopnych decyzji...) Ludzie w blokowiskach typu Tysi?clecie potrafi? przymkn?? oko jak kto? zaparkuje w nieodpowiednim miejscu wi?c my te? nie b?d?my sknerami tylko starajmy si? zrozumie? innych...

Pozdrawiam...

Smog zapraszam Cie teraz do naszego ?mietnika pod 6B wyrzuci? smieci.Tylko nie deptaj po masce.A na temat dost?pu do garazu w takim przypadku ju? si? wypowiada? nie bede.Szkoda ju? s??w.
_________________
Powy?szy post wyra?a jedynie opini? autora w dniu dzisiejszym. Nie mo?e on s?u?y? przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani ka?dym innym nast?puj?cym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogl?d?w, bez podawania przyczyny.
 
     
kogut 


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 160
Skąd: ...że
Wysłany: 2008-03-09, 23:41   

Czy na forum jest zarejestrowana Pani z Opla? Jak j? kto? spotka, to prosz? przekaza?, ?e pod 6b/13 ma si? zg?osi?. B?dziemy mediowa?! ;)
 
 
     
arczi 

Etap Osiedla: II / III
Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 169
Skąd: 6A, Katowice
Wysłany: 2008-03-09, 23:42   

ghost ja na pr?be zaparkuje pod ?mietnikiem mimo ?e mam gara? a Ty zadzwo? po stra? miejsk? i daj? Ci moja gwarancje ?e nie zap?ace ani centa co najwy?ej sko?czy si? na upomnieniu i nic wi?cej to nie jest droga publiczna ma?o tego powiem Ci co? jeszcze zaparkuje sobie pod czyims gara?em i tez Ci sami panowie co najwy?ej moga grzecznie poprosi? o przestawienie samochodu, wolno?? Tomku w swoim domku, niestety nasze prawo jest nie doskona?e i p?ki co kto je zna ten jest g?r?, Ci co je dobrze znaj? robi? nas w balona na ka?dym kroku sam jestem za zmian? przepisow ale jak narazie szkoda kasy na telefon.
 
 
     
Eve 
Administrator

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 180
Skąd: 6A Katowice
Wysłany: 2008-03-10, 08:22   

A ja si? tak zastanawiam jak cz?sto wyrzucacie ?mieci do tego ?mietnika? Co 5 minut?? Chyba nie stoi auto pod ?mietnikiem 24 h :/ - ostatnio co z ch?opakiem podje?d?ali?my to owo miejsce by?o wolne... Chyba przesadzacie ju? z tym parkowaniem ....
 
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-03-10, 08:36   

Jak to napisa? arczi - wolno?? Tomku w swoim domku... jeszcze chwila i dojdzie do samos?d?w! Ja zaczn? od zostawiania ?mieci na masce i b?d? zapomina? o zawi?zaniu worka!
 
 
     
ORJ 
ORJ

Etap Osiedla: III
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 77
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-03-10, 09:03   

Ja codzienie 1 raz id? ze ?mieciami,albo w p??nych godzinach wieczornych albo o 5 rano..I prawie zawsze jest zastawiony,Wczorej znowu"Corsa"zastawi?a ?mietnik,albo robi to z?o?liwie?
Albo czyta? nie umie,a kartki wida? z daleka.
A jak co niekt?rych budzi dopiero S?o?ce,to w tym czasie parking ju? pustoszeje.
 
 
     
Eve 
Administrator

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 180
Skąd: 6A Katowice
Wysłany: 2008-03-10, 11:53   

loozik napisał/a:
Jak to napisa? arczi - wolno?? Tomku w swoim domku... jeszcze chwila i dojdzie do samos?d?w! Ja zaczn? od zostawiania ?mieci na masce i b?d? zapomina? o zawi?zaniu worka!
Mo?e to sprawi, ?e miejsce pod ?mietnikiem b?dzie wonle ca?y czas? :mrgreen:
 
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-03-10, 11:59   

Eve, mam tak? nadziej? :-) ...no chyba, ?e kto? nie lubi swojego samochodu.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 13