TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
Garaże
Autor Wiadomość
kogut 


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 160
Skąd: ...że
Wysłany: 2008-03-10, 12:12   

Zamknijcie ten temat, bo dyskusja robi si? skrajnie g?upia. Je?li kto? ma poj?cie kim jest i gdzie mieszka w?a?cicielka zielone Corsy, to chyba, zamiast zgrywa? tutaj bohater?w, szybciej i skuteczniej by?oby i?? i z ni? porozmawia?!

P.S. W celu unikni?cia linczowania: "g?upia" odnosi si? do dyskusji, ?eby mi nikt nie zarzuci?, ?e obra?am lokator?w!
 
 
     
kolo 


Etap Osiedla: III
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-03-10, 13:09   

Eve napisał/a:
A ja si? tak zastanawiam jak cz?sto wyrzucacie ?mieci do tego ?mietnika? Co 5 minut?? Chyba nie stoi auto pod ?mietnikiem 24 h :/ - ostatnio co z ch?opakiem podje?d?ali?my to owo miejsce by?o wolne... Chyba przesadzacie ju? z tym parkowaniem ....

Ostatnio sta?o dwa dni nieruszane.A o godzinie 17/18-tej minie doba odk?d stoi.A zaraz ide smieci wyrzuci?.My?le ,?e ta osoba jest zalogowana na forum czyta to i poprostu si? z nami droczy.Dzisiaj przez t? Corse zderzak poloneza mojego znajomego przecharata? si? o ?ciane w gara?u.Poprostu nie da si? normalnie korzysta? z gara?u !!!Czy naprawde to takie trudne zeby zrozumiec prosby mieszkancow?
_________________
Powy?szy post wyra?a jedynie opini? autora w dniu dzisiejszym. Nie mo?e on s?u?y? przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani ka?dym innym nast?puj?cym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogl?d?w, bez podawania przyczyny.
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-03-10, 13:51   

kogut, ale tutaj wcale nie chodzi TYLKO o Pani? z corsy! Wyobra? sobie, ?e jest wi?cej ?mietnik?w na tym osiedlu i przy nich r?wnie? staj? samochody.
 
 
     
ghost 


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 32
Skąd: Zzaswiat
Wysłany: 2008-03-10, 18:02   

arczi napisał/a:
ghost ja na pr?be zaparkuje pod ?mietnikiem mimo ?e mam gara? a Ty zadzwo? po stra? miejsk? i daj? Ci moja gwarancje ?e nie zap?ace ani centa co najwy?ej sko?czy si? na upomnieniu i nic wi?cej to nie jest droga publiczna ma?o tego powiem Ci co? jeszcze zaparkuje sobie pod czyims gara?em i tez Ci sami panowie co najwy?ej moga grzecznie poprosi? o przestawienie samochodu, wolno?? Tomku w swoim domku, niestety nasze prawo jest nie doskona?e i p?ki co kto je zna ten jest g?r?, Ci co je dobrze znaj? robi? nas w balona na ka?dym kroku sam jestem za zmian? przepisow ale jak narazie szkoda kasy na telefon.
no mozesz jak nie wierzysz a chgcesz swojego auta szukac na policyjnym parkingu bo zadzwonie i przyjada cie odcholowac a nie upomniec moja w tym glowa a na terenie parkingu obowiazuja przepisy ruchy drogowego do ktorych musisz sie stosowac chyba ze masz prawko z kosmosu bo niestety TBS w prawie wew. jak daje kartke ze zakaz i podpisuje sie pod tym to gwarantuje ci ze jak starz miejska zadzwoni do nich i zapyta czy oni sobie tego nie zycza to cie ukaraja a takich cwaniaczkow bez urazy jak ty duzo bylo i swiata nie zwojowali pozdrawiam z calym szacunkiem jak cie swierzbi kilka stow w bajtliku mozemy zrobic test strazy miejskie na twoja prosbe :-)
_________________
I am an INVISIBLE man
 
     
kogut 


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 160
Skąd: ...że
Wysłany: 2008-03-10, 18:15   

troch? tak, a troch? nie, ale dyskusja b?dzie za?arta. na razie reszcie sugeruj? bestronno??, poczekajmy na rozw?j wydarze?.
 
 
     
adminek 
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 297
Wysłany: 2008-03-10, 19:10   

kolo napisał/a:
[quote="smog"
Smog zapraszam Cie teraz do naszego ?mietnika pod 6B wyrzuci? smieci.Tylko nie deptaj po masce.A na temat dost?pu do garazu w takim przypadku ju? si? wypowiada? nie bede.Szkoda ju? s??w.



hmm, nie wnikam jak wielki worek ze ?mieciami masz :-)
_________________
Służba Cywilna - Portal Oraz Forum Pracowników
http://www.sluzba-cywilna.pl/

... Dla Niektórych Mądre Nie Znaczy Dobre ...
 
     
arczi 

Etap Osiedla: II / III
Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 169
Skąd: 6A, Katowice
Wysłany: 2008-03-10, 19:55   

ghost wi?c na ja na to id? nie ma sprawy gwarantuj? Ci ?e jak masz uk?ady to sko?czy si? spraw? w s?dzie i ja wygram niestety niedoskona?o?c naszego prawa jest bardzo du?a luki w prawie te?, jedyn? osob? kt?ra mog?a by mi w tym momencie zaszkodzi? jest zarz?dca ale tylko na drodze s?dowej, jest jeszcze jedno ale jak stan? w bramie a zablokuje przejazd karetki lub stra?y po?arnej mo?na mi odholowac samoch?d.
Pomija?c ju? wszystko co piszesz je?li samoch?d nie utrudnia ruchu to nie wolno go odholowac co najwy?ej za?o?yc blokad? na ko?a proponuje poczytac kodeks lub zapraszam na szkolenie. ;-)

bez urazy dla Ciebie ale to nie Twoja wina ?e mamy takie prawo przekona?em si? o tym na w?asnej skorze gdy nie mog?em wyjechac z bramy a panowie ze stra?y rozk?adaja rece bo to nie droga publiczna, nawet rozmowa z komendantem panem Bara?skim nie przynios?a rezultatu oni sie boja zaskar?enia no i maja racje bo ja bym zaskar?y? ich od razu, z ?ycia powiem Ci ?e zosta?em ju? raz uznany winnym prze pan?w Policjant?w a szanowne grono w s?dzie uznalo mnie nie winnym, przepisy i jeszcze raz przepisy. Pozdrawiam.
 
 
     
ulinska
Gość
Wysłany: 2008-06-03, 06:07   

wynajm? garaz 506 132 509
 
     
browary_rawy 

Etap Osiedla: III
Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: 2B
Wysłany: 2009-03-13, 09:21   

Zamienię miejsce parkingowe na garaż (dotyczy etapu III), szczegóły na priv.
 
     
wzorek 

Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: KATOWICE
Wysłany: 2009-03-14, 18:29   

UWAGA!!!
W nocy ze środy na czwartek na terenie parkingu (za wjazdem) jakiś "przyjemniaczek" przejechał bo drzwiach mojego samochodu nożem... Myślałem że to jednorazowy incydent, przestawiłem auto w inne miejsce i cóż... wczorajszej nocy ktoś nieudolnie usiłował się włamać do mojego forda... Na szczęście nie sforsował zamka, ale powiercił przy nim dość mocno... Mam ogromną prośbę, abyśmy szczególną uwagę zwracali na to, kto kręci się przy naszych samochodach, bo jak widać nawet na parkingu za ogrodzeniem nie można być niczego pewnym... Smutne to , bo myślałem że w tej okolicy będzie sympatycznie, ale niestety co chwilę słyszę o włamaniach do aut, bądź kradzieżach. Pozdrawiam - LOKATOR z 4b
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 13