TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
Kod wejsciowy do domofonu w IIIe.???!!!
Autor Wiadomość
arczi 

Etap Osiedla: II / III
Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 169
Skąd: 6A, Katowice
Wysłany: 2008-02-25, 15:56   

Nie wiem co tam si? sta?o z tym domofonem ale powiem ?e ca?a ta sytuacja jest ?mieszna, kody mia?y by? zmienione dawno, i nie s?, miala byc zrobiona lista na piloty i programowanie co? zacz??o sie dzia? oczywi?cie nie sko?czone, mia?a byc lista na klucze do w?zkowni rowerowni czy jak kto tam zwa? nic niestety listy nie ma kluczy te? nie, pisali?my o zronieniu hak?w w rowerowni aby mo?na by?o przyczepi? rowery do czego? bez odwetu jak narazie to wszytsko nam si? obiecuje i nam tym si? ko?czy nie wiem czyja to wina ale organizacja z kt?rej? strony jest do bani je?li to TBS to proponuje napisa? jakie? pismo i zebra? podpisy czynsz p?acimy wymagania s? to my tez mo?emy wymaga? je?li wina le?y po innej stronie to c?z przykro mi bardzo ?e si? to tak wszystko ci?gnie.

Ps.

Nie wiem co jest z domofonem pod 6b ale pisanie czy m?wienie ?e zrobili to lokatorzy jest troch? na wyrost bo jak narazie nadal wej?? mog? wszyscy i zrobic co chc? dzieci nadal bawia si? windami i m?wi? ?e na g?rze jest najlepiej tam si? bawi?.
 
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-02-25, 16:35   

Obydwoma r?kami (i nogami re?) podpisuj? si? pod Arczim!!!! Nie jeste?my dzie?mi w przedszkolu ?eby nas strofowa?.... Bardzo ceni? to forum, jednak r?wnie? wydaje mi si?, ?e gospodarze chyba zbyt wiele czasu po?wi?caj? pisaniu post?w i krytyce lokator?w ni? swojej pracy... Co lokatorzy zrobili a czego nie zrobili i jeszcze co powinni a czego nie, nie jest wa?ne tu na forum - ka?dy ma regulamin i swoje sumienie. A gospodarze maj? sw?j zakres obowi?zk?w i jak si? domy?lam jest w nim zapis o reagowaniu na uwagi lokator?w. Jako? ca?kiem dobrze rozmawia si? z paniami z TBS, wi?c nie s?dz? ?eby z ich strony by?y problemy...
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-02-25, 16:38   

te? nie wiem co si? sta?o (dzi? rano jak wychodzi?em do pracy dzia?a?o ok), ale domofon to ma by? taki ?eby nawet pijane dziecko go nie zepsu?o, je?li nie jest to znaczy, ze jest do kitu i tyle
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
dee 


Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 108
Skąd: z 22-go piętra :P
Wysłany: 2008-02-25, 17:51   

ludzie..bez urazy.. skor pan/pani widz, ze ktos otwiera sobie brame patykiem to opierd**** i wyrzucic! Tak samo z dzieciakami opird**** i wywalic. jesli sami nie bedziecie pilnoweac to nikt nie bedzie.
_________________

http://www.tesab.republika.pl/
 
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-02-25, 17:59   

nie chodzi o to czy kto? widzia?, tylko o to ?e Dagii zwraca si? do nas jak do uczniak?w...
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
NeO 
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 89
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-02-25, 19:20   

Powiem tak na bramkach wejsciowych wszystko z planem da sie ale przy wejsciach do klatek sa zmienione kody wejscia do systemu i tego nie przeskocze a tydz temu spr bylo ok wiec cos sie stalo na dniach po prostu ktos zmienil nie wnikma czy to mieszkancy czy ktos z obcy bo kod nie byl trudny teraz niestety musimy czekac az dostane informacje jak zresetowac system aby wrocic do menu sytemu nowe kody juz dzialaja jak i stare ale niestety tylko na bramkach wejsciowych
 
     
arczi 

Etap Osiedla: II / III
Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 169
Skąd: 6A, Katowice
Wysłany: 2008-02-25, 19:28   

dee napisał/a:
ludzie..bez urazy.. skor pan/pani widz, ze ktos otwiera sobie brame patykiem to opierd**** i wyrzucic! Tak samo z dzieciakami opird**** i wywalic. jesli sami nie bedziecie pilnoweac to nikt nie bedzie.


Niestey nie moge goni? ka?dego malolata bo nie wiem jeszcze kto tu mieszka a kto nie, kto do kogo przyszed? a kto si? tylko kr?ci wola? bym aby utrudnic im w miar? naszych mo?liwo?ci wuj?cie na teren obiektu a o tym i? dzieci znaj? kody pisa?em miesi?c temu, poprostu du?o sie m?wi a rezultat?w nie wida? powoli przestaniemy pisa? bo wyda nam si? to bez sensu po co pisac skoro i tak nikt nic nie robi forum straci sens nie m?wie tego po to aby wytykac komu? b?edy ale je?eli kto? si? zreflektowa? ?e co? zrobi to bardzo prosz? doprowadzac spraw? do ko?ca lub od razu pisa? s?uchaj?ie to jest nie mo?liwe nie mam na to wp?ywu, wtedy my lokatorzy i u?ytkownicy tego serwisu nie b?dziemy czeka? i miec do nikogo pretensji ?e nam obiecano i nie ma :evil:

Zycz? powidzenia w obiecanych planach a i wtedy my b?dziemy wiedzie? ?e warto pisa? bo s? skutki a nie tylko dyskusje.
 
 
     
NeO 
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 89
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-02-25, 19:50   

to nie do konca tak pewnych spr nie da sie przeskoczyc w kilka dni potrzeba czasu na zapytania odpowiedzi itp wszystko jest robione na bierzaco z calym szacunkiem musicie zrozumiec ze nasza praca nie polega na zajmowaniu sie tylko tym budynkiem ale rowniez innymi a to ze forum jest i istnieje super bo to bardzo ulatwia kontakt ale nie dajmy sie zwariowac i traktujcie te forum na wesolo gdzie jest kontakt z sasiadami a nie miejsce do wytykania i klotni
 
     
arczi 

Etap Osiedla: II / III
Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 169
Skąd: 6A, Katowice
Wysłany: 2008-02-25, 20:17   

Ja wcale nie chc? si? k??cic, ale jeste?my powa?nymi ludzmi i wypowiedzi traktujemy powa?nie ja internet cz?sto traktuje jako narz?dzie pracy i ludzie z kt?rymi wsp?lpracuje s? s?owni i dzia?amy na zaufaniu, dla mnie jak kto? mi pisze ?e bedzie zrobione to ja go traktuje powa?nie ?e kto? si? stara wi?c je?li czegos nie da si? za?atwi? albo trzeba na to wi?cej czasu to ja poprostu prosz? o poinformowanie nas o tym i napewno wtedy nikt nie b?dzie sie denerwowa?, pozdrawiam i zarazem dzi?kuje za wasze starania bo nie mo?na powiedzie? tez ?e nic si? nie dzieje, prosz? o traktowanie swoich wypowiedzi w spos?b rozwa?ny i powa?ny.

Uklony dla wszystkich nie chia?em swoimi ostatnimi wypowiedziami nikogo urazi? wyrazilem tylko swoje opinie na pewne tematy z kt?rymi nie ka?dy musi si? zgadza
 
 
     
dagii_ 
Gospodarz budynku


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 140
Skąd: 6B/5
Wysłany: 2008-02-25, 20:41   

Nie mam w zwyczaju rzucac slow na wiatr. jesli obieclismy cos to to bedzie tylko niestety nie wszystko da sie zalatwic na od razu. Wiekszosc rzeczy musi zatwierdzic administrator osiedla i on decyduje co kiedy i jak takze my musimy dostosowac sie do niego niestety. Co do kodow to w skrzynkach macie karteczki z nowym kodem kktory bedzie obowiazywal od piatku i tylko na furtkach poki co. Sprawe Hakow do wozkowni rozpatruje administrator, liste na piloty zamykam w czwartek, jesli kogos nie umiem zastac w domu to wszyscy wiecie gdzie mieszkam i zawsze mozna podejsc.
A co do tego ile czasu poswiecam na forum to chyba jest moja osobista sprawa, poza tym jako lokator mam prawo wyrazac swoje opinie tak jak Wy wszyscy.

Pozdrawiam
 
 
     
kogut 


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 160
Skąd: ...że
Wysłany: 2008-02-26, 00:33   

arczi napisał/a:
wymagania s? to my tez mo?emy wymaga?


Nie lubi? zabiera? g?osu w takich sprawach, poniewa? dyskusja w tym temacie zrobi?a si? nader w polskim stylu. Ale c??, skoro sytuacja wymaga, trzeba czasem nagi?? swoje zasady. Skoro wymagamy, to wymagajmy od wszystkich po r?wno. Temat g?upiej si?owni by? dla mnie podsumowaniem mocy argumentowania dyskusji na tym forum. "Zr?bmy si?owni? w piwnicy!" "To super pomys?!" "Tak, mo?na b?dzie w kapciach schodzi? po?wiczy?" "Wywalmy w?zkowni?" chwil? p??niej "To niech nam daj? pomieszczenia" i dalej dyskusja posz?a w "niech nam..." Chcemy czysto?? dooko?a? Czy jedna osoba, kt?rej odpowiedzialno?? zaw??a si? do wyczyszczenia powierzchni p?askich w bloku raz, dwa, trzy w tygodniu mo?e go utrzyma? 24 godziny na dob?? Czy macie ochot? p?aci? ogromne pieni?dze za to, ?eby kiepy po papierosach nigdy nie znajdywa?y si? na pod?odze windy, a nawet jak si? ju? znajd?, to ?eby by?a osoba, kt?ra momentalnie je posprz?ta?

adam napisał/a:
wydaje mi si?, ?e gospodarze chyba zbyt wiele czasu po?wi?caj? pisaniu post?w i krytyce lokator?w ni? swojej pracy


Nie znam Ci? Adam i pewnie w rzeczywisto?ci mogliby?my konie razem kra??, ale nie wydaje Ci si?, ?e krytykuj?c w ten spos?b czyj?? prac? ustawiasz czytaj?cemu Tw?j tekst gotow? ripost?? Przecie? ja te? mog? powiedzie?, ?e "wydaje mi si?, ?e za du?o czasu po?wi?casz krytyce...". Tak jest bez sensu. Miejmy to na uwadze. Ka?dy w pracy stara si? jak mo?e, a je?li si? nie stara - wcze?niej czy p??niej jemu samemu noga si? powinie.

Corumpunt mores bono colloquia mala, wi?c wa?cie s?owa nawzajem, szczeg?lnie przez neta, gdzie si? wylewa si? cz?owiekowi du?o ?atwiej. "S?owa tn? jak chc?, uwieraj? w boku"

Pozdr!
 
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-02-26, 09:45   

Kogut, nie chodzi?o o krytyk? tylko o spos?b zwracania si? do mieszka?c?w w stylu "a co tam kt?ry z mieszka?c?w zmajstrowa?"... to ?mierdzi Anio?em z Alternatywy 4! Chyba nale?y nam si? troszk? wi?cej szacunku.


A co do tego kto kogo mo?e krytykowa? powiem tylko, ze NIGDY nie pozwalam sobie na publiczn? krytyk? swoich klient?w, kt?rzy mi p?ac?.... Nie widzisz tu przypadkiem analogii Kogut??

Dagii jest sympatyczn? s?siadk?, ale dla mnie przede wszystkim jest kim? czyje wynagrodzenie finansowane jest z NASZYCH czynsz?w - nie zapominajcie o tym ludziska!!!
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
Eve 
Administrator

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 180
Skąd: 6A Katowice
Wysłany: 2008-02-26, 09:50   

ja nic nie m?wie, ale co temat to zaczynacie si? k??ci? :-/
 
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-02-26, 10:13   

Dodam jeszcze, ?e to samo dotyczy starszego Pana, kt?ry tez nazywa si? gospodarzem (to w ko?cu ilu Was jest??). To nie jest mi?e jak kto? zwraca si? do mnie z uwagami, ze jaki? "nienormalny" lokator narobi? ba?aganu w ?mietniku albo "wsadzi? ?apy" w klapk? wy??cznika ppo?......

My mo?emy si? wzajemnie krytykowa? - po to miedzy innymi jest to forum, ale gospodarzom zwyczajnie nie wypada a ju? na pewno nie w taki spos?b, bo to ich praca - tak to widz?.

Pracuj? w hotelu i pokojowe, kt?re narzekaj? na ba?agan pozostawiony w pokojach przez go?ci (a bywa r??nie, r??ni?cie) od razu dostaj? OPR - to ich praca i cho?by nie wiem co to nie wolno im krytykowa? kogo? dzi?ki komu maj? na chleb.

Pozdrawiam serdecznie i bez urazy Dagii!!!!!!!!!!!!!!! :-) )
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-02-26, 10:15   

Gdzie tu k??tnia - normalnie merytoryczna dyskusja Ewo :-) )
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 13