TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Eve
2009-09-12, 11:37
Poszukuje wlasciciela auta
Autor Wiadomość
orzeszek 

Wiek: 44
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 89
Skąd: Marcinkowskiego 4A
Wysłany: 2008-01-29, 17:04   Poszukuje wlasciciela auta

Poszukuje wlasciciela popielatego Hyundai Pony (mocno zdezelowanego) z bloku 4a lub 4b.
Jesli jest ta osoba na forum lub ktos wie pod ktorym nr mieszka bede wdzieczny
 
 
     
adam 


Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 109
Skąd: 6B
Wysłany: 2008-01-29, 17:11   

tak go opisa?e? (Pony), ze teraz na pewno si? nie zg?osi :-) ))
_________________
"two beer or not two beer..."

www.digfoto.pl
 
 
     
orzeszek 

Wiek: 44
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 89
Skąd: Marcinkowskiego 4A
Wysłany: 2008-01-29, 17:18   

chce wyjasnic z ta osoba kwestie parkowania pod garazem i tyle wiec nie ma sie czego obawiac
 
 
     
beata 
fisztur

Etap Osiedla: III
Wiek: 57
Dołączyła: 18 Sty 2008
Posty: 6
Skąd: katowice
Wysłany: 2008-02-18, 22:20   zdezelowany pony

szanowny forumowiczu,

a to znaczy, ?e przeprowadzaj?c si? tutaj trzeba by?o mie? co najmniej roczny model??!!!
zgadzam si? z opini? przedm?wcy, ?e po takim komentarzu nie masz co liczy? na odpowied?!!
a tak na marginesie - co za CYMBALY - parkuj? przed smietnikem???w ogole duzo tu niestety cymbal?w....:(a szkoda...)
 
     
adminek 
Administrator


Etap Osiedla: II / III
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 297
Wysłany: 2008-02-18, 23:56   Re: zdezelowany pony

beata napisał/a:
szanowny forumowiczu,

a to znaczy, ?e przeprowadzaj?c si? tutaj trzeba by?o mie? co najmniej roczny model??!!!
zgadzam si? z opini? przedm?wcy, ?e po takim komentarzu nie masz co liczy? na odpowied?!!
a tak na marginesie - co za CYMBALY - parkuj? przed smietnikem???w ogole duzo tu niestety cymbal?w....:(a szkoda...)



Beato tylko bez wyzwisk - chcesz mieszka? i byc w kontaktach z ludzmi na poziomie to sama go pilnuj zaczynajac od swoich wypowiedzi... przy ?mietnikach parkuj? ludzie bo widocznie nie maj? innego , wolnego miejsca do pozostawienia samochodu... Co nie koniecznie musi by? ich win? - sprawa pilot?w do bram parking?w zbiorczych nadal pozosta?a nie doko?czona - ja swego czasu te? tam czasami stawa?em jak nie by?o gdzie wi?c rozumiem sytuacje i staram sie by? wyrozumia?y (obecnie parkuje w gara?u).
_________________
Służba Cywilna - Portal Oraz Forum Pracowników
http://www.sluzba-cywilna.pl/

... Dla Niektórych Mądre Nie Znaczy Dobre ...
Ostatnio zmieniony przez adminek 2008-02-19, 11:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
wzorek 

Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: KATOWICE
Wysłany: 2008-02-19, 09:36   

Witam nerwowego s?siada! (w dodatku daltonist?). Hyundai Pony jest srebrny, a nie popielaty.A zdezelowany to masz m?zg chyba...Pozdro dla normalnych...
 
     
dagii_ 
Gospodarz budynku


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 140
Skąd: 6B/5
Wysłany: 2008-02-19, 12:14   

no kochani bez wyzwisk :-/ jak chcecie sobie ublizac to moze na priv albo w cztery oczy a nie na forum co :-|
 
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-02-19, 14:00   

Ja popieram orzeszka i dziwi mnie, ?e on sam mocnych s??w nie u?y?... bo gdyby kto? stan?? przed moim gara?em, to chyba bym go kijem pocz?stowa? i nie wa?ne, czy b?dzie to dwudziestoletni trabant, czy n?wka me?.
 
 
     
NeO 
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 89
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-02-19, 21:01   

nie warto jezeli ktos ma problem a nie umiemy go rozwiazac miedzy soba to sda sluzby od tego odpowiedzilane prawo siega tutaj za bramki tbs i mozna dzwonic fakt spr pilotow w toku w tym tyg bedziemy nosic karteczki ze zmiana kodow i dokonczymy liste pilotow i nastepny tydz bedzie uzgodniony termin programowania tych ktorzy sie zapisali i mysle ze wszystko bedzie ok
 
     
kolo 


Etap Osiedla: III
Wiek: 41
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-02-19, 21:17   

Te? mia?em taki problem,bo nie mog?em wyjecha? ,a ?pieszylo mi si?.Wiedzia?em mniej wiecej czyje to auto i za 5 razem trafi?em do w?a?ciwego mieszkania.Kulturalna rozmowa i pani spod 6b dowiedzia?a si?,?e staj?c pod koszami uniemo?liwia mi wyjazd z gara?u ,cho? mam ma?e auto.Od tamtej pory jest spoko,raz chyba tylko kogut (pozdro) :-) sie zamota? i postawi? ale akurat nie korzysta?em.
_________________
Powy?szy post wyra?a jedynie opini? autora w dniu dzisiejszym. Nie mo?e on s?u?y? przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani ka?dym innym nast?puj?cym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany pogl?d?w, bez podawania przyczyny.
 
     
Eve 
Administrator

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 180
Skąd: 6A Katowice
Wysłany: 2008-02-19, 21:19   

Czemu zawsze jak co? nowego buduj? to musi by? co? nie tak... Czy oni w og?le brali pod uwag? ilo?? miejsc parkingowych i gara?y? :/
 
 
     
NeO 
Gospodarz budynku


Etap Osiedla: III
Wiek: 40
Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 89
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-02-20, 00:12   

zawsze musi byc to cos moze u nas to miejsca parkingowe ;-)
 
     
orzeszek 

Wiek: 44
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 89
Skąd: Marcinkowskiego 4A
Wysłany: 2008-02-20, 08:01   

wzorek jak pisze popielaty to znaczy popielaty a jak ty jestes nierozumny to zapraszam do szkoly!!!!
 
 
     
wzorek 

Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: KATOWICE
Wysłany: 2008-02-20, 08:50   

orzeszek widz? ?e jeste? osob? lubi?c? stwarza? problemy. Do szko?y ju? si? nie wybieram, gdy? jestem po U?. A M?J HYUNDAI jest srebrny, a nie popielaty. I jeszcze jedno, ?eby wszyscy wiedzieli o co chodzi... Nie parkuj? pod gara?ami. W styczniu przewozi?em wiele rzeczy niezb?dnych do przeprowadzki, st?d te? podje?d?a?em jak najbli?ej klatki schodowej (jak wszyscy zreszt?), wypakowywa?em samoch?d i odje?d?a?em na miejsce parkingowe. Traf chcia?, ?e "ja?nie wielmo?ny" pan orzeszek musia? poczeka? ca?? MINUT?, a? zszed?em przeparkowa? auto. Z wielkimi pretensjami ?e przecie? ON ma gara? i nie mo?e do niego wjecha?... ?a?osne, no ale musia? okaza? sw? wy?szo?? jako pseudow?a?ciciel gara?u. A mo?e panie orzeszek zadzwonimy do TBSu i sprawdzimy czy mo?e pan zarabia? na nielegalnym wynajmie gara?u? Mimo wszystko ?ycz? mi?ego dnia, ale nie wchod? mi w drog?...
 
     
Grzegorz 


Etap Osiedla: III
Wiek: 49
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-02-20, 09:20   

kolo napisał/a:
Te? mia?em taki problem,bo nie mog?em wyjecha? ,a ?pieszylo mi si?.Wiedzia?em mniej wiecej czyje to auto i za 5 razem trafi?em do w?a?ciwego mieszkania.Kulturalna rozmowa i pani spod 6b dowiedzia?a si?,?e staj?c pod koszami uniemo?liwia mi wyjazd z gara?u ,cho? mam ma?e auto.Od tamtej pory jest spoko,raz chyba tylko kogut (pozdro) :-) sie zamota? i postawi? ale akurat nie korzysta?em.


Pani spod 6b to moja ?lubna wi?c ciesz? si? ?e rozmowa by?a "kulturalna" :roll: , a tak swoj? drog? powiedz tak szczerze - naprawd? nie dajesz rady wyjecha? swoim "kr??ownikiem" jak kto? stoi pod koszami, mam wra?enie ?e tam jest miejsca na ma?y busik ;-) ??
Staram sie tam nie parkowa? wog?le, zdaj? sob? sprawe ?e to nie miejcse do tego , ale p?ki sprawa z pilotami si? nie rozstrzygnie nic nie obiecuj?.

Pozdrawiam Grzegorz
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 13