TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy Strona Główna TBS Katowice - Osiedle Bulwary Rawy
Forum TBS Katowice osiedle "Bulwary Rawy" dzielnica Zawodzie w Katowicach

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Koniecznie powiadom swojego sąsiada o tej stronie...


Poprzedni temat «» Następny temat
pytanie o TV
Autor Wiadomość
orzeszek 

Wiek: 44
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 89
Skąd: Marcinkowskiego 4A
Wysłany: 2008-02-04, 11:21   pytanie o TV

niech ktos mi powie jedna rzecz.
Mamy na scianach gniazdka gdzie pisze TV,SAT i R
Czy gniazdko TV to jest antena gdzie po wlozeniu anteny powinno byc TV z podstawowymi kanalami czyli TVP1,TVP2,POLSAT,TVN i TPV3 czy to jest martwe gniazdko??
 
 
     
dagii_ 
Gospodarz budynku


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 140
Skąd: 6B/5
Wysłany: 2008-02-04, 11:31   

tak wlasciwie to poki co jest to jak nazwales martwe gniazdko gdyz nie ma anteny zbiorczej i i trzeba sobie upc zamowic. ale mysle ze chyba cos z tym zrobia wkrotce bo duzo skarg jest
 
 
     
loozik 

Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 138
Skąd: 6a
Wysłany: 2008-02-04, 17:32   

mo?na za?o?y? UPC na kilka podstawowych kana??w za jakie? 9z?... a do kt?rego gniazdka pan monter wepnie, to nie ma znaczenia - mi pod??czy? kabl?wk? pod SAT :D
 
 
     
Joanna W. 
Giowanna

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 27
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-02-22, 16:30   

Czytam r??ne takie ciekawe rzeczy i si? zastanawiam co w takim razie nam wolno,a czego nie.
U mnie rzecz dotyczy pod??czenia UPC (kt?re kr?luje w naszych domostwach) w pe?nym pakiecie. Jak wszyscy mam w wi?kszych pokojach gniazda pod??czeniowe. M?j pech polega na tym,?e pok?j wi?kszy przeznaczy?am na sypialni? a mniejszy na salonik. Niestety, w saloniku mam telewizor-atrap?, poniewa? w tym pokoju kable w peszelu zosta?y przez budowniczych zalane betonem i co za tym idzie po?amane. Nie ma wi?c mo?liwo?ci pod??czenia op?aconej us?ugi. Natomiast w sypialni ustawiono mi ca?e audio,poniewa? to jest jedyne w moim mieszkaniu aktywne gniazdo. I mimo,?e by?am sk?onna dop?aci? za dodatkowe uruchomienie drugiego pod??czenia,nic z tego.
UPC obci??a win? TBSy,?e zalali peszelki, TBSy,?e UPC nie dopilnowa?a,budowla?c?w i w?asnego interesu. I do dzi? nie jest nic wyja?nione, a ja w XXI wieku nie mam telewizora w telewizyjnym pokoju.
Prosz? o komentarze...
 
     
tomatom 

Etap Osiedla: III
Wiek: 45
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 49
Skąd: koło MDK
Wysłany: 2008-02-22, 20:25   

Joanna W. napisał/a:
Niestety, w saloniku mam telewizor-atrap?, poniewa? w tym pokoju kable w peszelu zosta?y przez budowniczych zalane betonem i co za tym idzie po?amane. Nie ma wi?c mo?liwo?ci pod??czenia op?aconej us?ugi.


Mam tak samo, przy 1szej wizycie pana z UPC poprosilem go stanowczo o pociagniecie kabla do wszystkich pomieszczen. Nawet nie bylo problemu, bo tylko wwierci? sie do kuchni, bo z kuchni do tego mniejszego pokoju s? gipsowe ?ciany. I to tak pomy?la?em, ?e wwierci? si? prosto do gniazdka. Tak wi?c w ka?dym pomieszczeniu mam TV. Polecam podobny pomys?. Kabel w kuchni pu?ci?em nad feamug? drzwi w rynienkach plastikowych, kt?re mo?na kupi? w dowolnej ilo?ci w Castoramie.
3mam kciuki za instalacj? u Ciebie:)
 
     
Joanna W. 
Giowanna

Dołączyła: 21 Lut 2008
Posty: 27
Skąd: Katowice
  Wysłany: 2008-02-22, 22:07   

Ale wiesz...chyba po to s? gniazdka,?eby nie robi? dziur w nowiute?kich ?cianach...No c??...a t Polska w?a?nie...
 
     
dee 


Dołączyła: 14 Sty 2008
Posty: 108
Skąd: z 22-go piętra :P
Wysłany: 2008-03-03, 19:41   

Ja sobie tak mysle, jesli sie uprzesz to fachmany z TBS przyjda i rozkuja sciane i moze by ten kabel i by zrobili- tylko czy chciala bys mieszkac na placu budowy? :roll:
Wiec chyba nie pozostaje ci nic innego jak pociagnac sobie kabelek z wlasciwego gniazdka do drugiego pokoju przez mieszkanie :-/ a wiem ze to nie najlepioej wyglada :roll: :-/ ja ososbiscie innego pomyslu nie mam.
_________________

http://www.tesab.republika.pl/
 
 
     
ORJ 
ORJ

Etap Osiedla: III
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 77
Skąd: 6B Katowice
Wysłany: 2008-03-09, 00:07   

Tu wog?le to jest sajgon z tymi kablami od kabl?wki.
Od pocz?tku przy instalacji by?y albo ?le poopisywane albo drugie ko?ce nie konczy?y si? tam gdzie powinny,nieraz ?eby znale?? musieli je poprzecina? i wstawi? odcinki kabla aby je przed?u?y? we w?a?ciwe miejsce w pionie instalacyjnym.A najgorzej ju? je?eli jest gdzie? przerwa na odcinku w pod?odze.
Je?eli chodzi o telefoni?,monterzy rozprowadzali kable dopiero po pi?trach przed samym uruchomieniem telefonu u abonenta,nie by?o gotowej instalacji rozdzielczej.
Co w nowych budynkach w XXI wieku nie powinno mie? miejsca.
 
 
     
mieszkaniec 

Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 8
Skąd: katowice
Wysłany: 2008-10-05, 13:15   

mam pytanie poniewż jeszcze nie załozyłam tv czy ktos wie gdzie mam zadzwonic poniewaz nr który miałam podany jest juz nieaktulany jak wyglada w ogóle założenie anteny czy ja mam ja sama kupić? ile to wszystko kosztuje?
 
     
kociamama 


Etap Osiedla: III
Dołączyła: 07 Kwi 2008
Posty: 12
Skąd: Marcinkowskiego
Wysłany: 2008-10-08, 08:56   

Witaj Mieszkanko :->
Ja dogadałam się z UPC. Ostatnio były ulotki z namiarami na tą firmę w skrzynkach pocztowych (nie sprawdzałam czy te numery są aktualne ). Nie trzeba kupować anteny.
Nie pamiętam jak to wyglądało z podłączeniem - ile kosztowało. Korzystałam z promocyjnej oferty. Uruchomiłam tylko jedno gniazdko internetowe ale poprosiłam pana z UPC żeby mi dał długi kabel bo jeszcze nei wiedział jak urzadzę mieszkanie, gdzie będzie stał komp. Uruchomił mi też gniazdko TV. Aby uruchomić gniazdko w drugim pokoju trzeba bedzie zapłacić 50 zł. Takie były ceny w styczniu tego roku. Nie wiem czy coś się nie zmieniło.
Pozdrawiam serdecznie :->
 
     
mieszkaniec 

Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 8
Skąd: katowice
Wysłany: 2008-10-08, 14:23   

Kociamama dziękuję pięknie i również pozdrawiam!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

• POLECAMY FORUM INTERNETOWE Osiedle Sławka - Katowice
Warszawa - Sushi dowóz DOSTAWA
Restauracja Sushi Warszawa Ochota
Służba Cywilna - Portal oraz Forum Pracowników
Klub Fiat 500 - Polska Strefa FIATA 500

Fryzjer Katowice Zawodzie

Kurs Prawo Jazdy kat. B - Katowice
Kwiaciarnia Katowice Rajski Ptak
Pozycjonowanie stron WWW
SUSHI Pruszków Restauracja
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 12